| Timeuska a întrebat:

Dacă schimb un display de la un telefon pierd datele de pe el? Adică poze, videoclipuri.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Datele nu sunt stocate in display, inteligență ci in cardul sd si memoria interna. Display-ul este doar pentru vizualizare.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Schimbarea display-ului NU are nici o legătură cu datele stocate în memorie!
Deci, NU pierzi acele fişiere happy

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu pierzi nimic.

| nestiy a răspuns:

Nu pierzi nimic. Nu te ingrijora. Mi-am spart displayul saptamana trecuta si nu s-a sters nimic. E perfect normal.