| Florin11996 a întrebat:

Salutare!
Deci am 1, 82-84 18 ani si 67-68 d kg.fac de 1 luna sala si as vrea sa stiu ce proteine ar trebui sa iau sa mai pun in greutate cateva kg..Am luat gfx8 si creatina dar nu prea am vazut nici.un rezultat. Funda! O zi frumoasa!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cere părea medicul de familie, cel puțin, nu te mai lua după "lumea bună"!
Pa, pa.

| greyhound a răspuns:

Tine-te de gfx-8, dupa 1 luna ce-ai vrea?
gfx-ul are deja creatina, daca iei 2 portii pe zi n-ar mai fi nevoie de creatina separat (chiar daca are doar 3g)
Cu alimentatia cum stai?

| TheFuture a răspuns:

Wtf? dupa 1 luna eu fac de 2 ani si a inceput sa se vada dupa 6 luni toata lumea crede ca se duce la sala trage de 2 fiare baga niste praf cu apa si gata magia 10kg de muschi eu iau 17 pilule + proteine / pe zi sad