| Adlai a întrebat:

Salutare,

Fac această postare pentru ca am realizat că m-am purtat ciudat înainte după ce cineva de aici mi-a spus: Ori ești un troll sau e persoana care are probleme mentale.

As vrea sa ma pot revanșa fata de voi pentru purtarea mea urâtă.

1. Cu ce pot sa ma revansez față vouă?
2.Ati putea să mă iertati pentru comportamentul meu? Și va promit ca nu mă mai port vreodată așa.
3. Ați putea sa-mi acordați o șansă că m-am schimbat?

Am tot încercat sa-mi fac curaj ca sa va cer iertare după comportamentul meu din cauza ca îmi este rușine sa mai postez ceva.

Îmi cer mii de scuze încă odată pentru purtarea mea murdară.

Va înțeleg ca sunteți supărați pe mine și nu vreți sa ma mai auziți vocea.

Sper că mă puteți ierta.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| ShaOfHatred a răspuns:

Man, don't be sorry, be better

Răspuns utilizator avertizat