| anonimka282123 a întrebat:

Salutare la toti!

Aseara am visat asa un vis mai straniu, am cautat pe net ce inseamna si nu am gasit nici un raspuns și m-am gandit aici sa intreb poate stiti voi.

Visul meu era de parca mama mea a mai nascut si a nascut o surioara mai mica, dar eu nu am sora, am doar un frate mai mic, in acel vis eu o iubeam tare pe surioara mea, mereu o pupam si etc.( ea era bebelus).
A doilea vis era cum eu fugeam pe sinele de tren si cum erau sa ma calce.

Daca cineva stie raspunsul pai puteti va rog frumos sa ma informați.

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu exista nici un mesaj ascuns in spate, talmacirea viselor este o escrocherie, nu iti bate capul cu ce visezi.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar vise de noapte, deci nimic care sa ti se intample in viata reala.

| Miruna333 a răspuns:

Visele nu inseamna nimic, sunt vise de noapte