| Andrei981 a întrebat:

Salutare. Pe acum prin octombrie este o adunare a Masonilor in Craiova, cred. Va rog, ma puteti ajuta cu informatii cu o data mai concreta si detalii despre aceasta intalnire? Va rog, ajutor. Multumesc. Ofer funda

7 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Si cine crezi ca iti va da astfel de informatii? laughing

| SuciuFlo a răspuns:

Depinde cat platesti pentru aceasta informatie

| Andrei981 explică (pentru SuciuFlo):

Man nu am incredere in simple cuvinte pentru asemea informatii deoarece nu sunt sigur ca stii sau nu. Imi oferi informatiile sau nu?

| SuciuFlo a răspuns (pentru Andrei981):

Mai omule, cand intrebi asa ceva exista riscuri, nu-ti pot oferi nicio informatie pe un site public

| Andrei981 explică (pentru SuciuFlo):

Andrew Gabriel Cauta pe fb. Am poza cu un baiat si ochelari de soare, la mare.

| SuciuFlo a răspuns (pentru Andrei981):

Nu detin cont de facebook, iti recomand doar sa uiti de chestiile de genul acesta, nu iti vor aduce ceva benefic

| Andrei981 explică (pentru SuciuFlo):

Andrei9871 @ yahoo. com Daca ai informatii te rog sa-mi oferi.winking