| S3BY91 a întrebat:

Salutare,
Pentru cei care au abonament la Orange si stiu... Exista vreo posibilitate ca dupa consumarea minutelor include in abonament sa nu mai pot efectua apeluri?
Mentionez ca in acest moment am epuizat toate cele 200 de minute nationale si imi creste factura destul de mult pentru fiecare minut vorbit.
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti vorbi in continuare dar vei avea cost suplimentar.Se umfla factura.

| S3BY91 explică (pentru darrio2007):

Exact asta vreau sa evit. Sunt momente cand uiti si suni. La sfarsitul lunii vezi ca iti vine factura cu 70 RON in plus. Trebuie sa fie o metoda care sa imi permita sa efectuez apeluri doar cat timp mai am minute...