| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Stie careva cum se mai numeste jocul "Cruce"? (Ala in care se alege un tromf, IX este egal cu 0 puncte, la 33 de puncte ai una 66 doua si asa mai departe, se joaca cu carti unguresti, am mai auzit ca se numeste si Una-Doua). Daca stie careva cum se numeste in Engleza sau alta limba sau daca pot sa il gasesc pe telefon, pc etc, fara site online ca aia stiu si eu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://cruceonline.com/

| deedlebag001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca tu ai scris site-u` asta doar ca sa ai mai multe raspunsuri sa iei tricou ca n-ai destule tricouri pe acasa.tu nu vezi ca am scris ca nu vreau site-uri, ca de alea stiu si eu?