| CrisTea86 a întrebat:

stie cineva cum se face upgrade de la Win7 Starter la Win7 Professional sau Ultimate pentru laptop? Ma refer aici la "win anytime upgrade" dar sunt interesat de varianta mocca laughing)

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca faci asta se va bloca daca nu-l ai cu licenta.

| CrisTea86 explică (pentru Salontanul):

Da, al meu e cu licenta 32bit si as dori daca se poate professional/ultimate 64bit

| Salontanul a răspuns (pentru CrisTea86):

Si aia trebuie cumparata (diferenta de la starter la ultimate sau professional).

| CrisTea86 explică:

Stiam si treaba asta Salontanul intrebarea mea era daca ma poate ajuta cineva cu un sfat sa pot obtine gratis Win7 ultimate 64bit