| myself_9883 a întrebat:

Salutare. Tocmai mi-am cumparat un laptop. Si nu stiu daca, dupa ce instalez windowsul, trebuie sa instalez la el sunetul etc. Si daca da cum. Ca nu am primit la el decat un cd cu "freeDOS operating system install cd and source code". Despre care n-am habar la ce foloseste... Help, please.

2 răspunsuri:
| ionut1369 a răspuns:

In mod normal ar fi trebuit sa primesti un cd cu toate driverele necesare.si eu mi-am luat un laptop acum recent si am primit la el un cd cu asa ceva

| myself_9883 explică:

Am rezolvat. se gasesc pe net driverele, pe site-ul firmei de unde e cumparat laptopul. mersi!