| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU
am banuiala ca telefonul meu ar fi posedat, de ce: dupa 4-5 luni de cand l-am cumparat a inceput sa imi faca probleme in timpul nopti, noaptea cand il pun la incarcat pana dimineata cand ma trezesc in gasesc tot timpul in alt loc si scos de la incarcat (am inchis si usa camerei mele sa nu intre nimeni peste noapte sa vad, si tot alt undeva in gasesc il pun sa se incarce langa pat pe dimineata in gasesc pe birou, sub pat, in mijlocul camerei, chiar si in alta camera (cu usa inchisa tot noaptea, fara dubluri de chei) saptamana trecuta prin vis am dat cu el de "pamant" noroc ca nu mi s-a spart, de dimineata l-am gasit tot inprastiat prin casa si nu doar o data s-a intamplat asta, in alte nopti cand il pun pe noptiera la incarcat parca vine dupa mine prin pat si ma trezesc cu el la spatele meu ca dorm pe el, am zis eu ca e problema cu telefonul asa ca l-am lasat in bucatarie, dar surpriza de dimineata era langa mine la incarcat
sunt clasa a 10-a si cand merg la biserica nu merg cu telefonul, este totul doar in imaginatia mea, ce mi se intampla, si cand se m-ai intampla sa dorm la prieteni si pun telefonul aproape de mine iar de pune cineva mana pe telefon parca il simt si ma trezesc la el, nu sunt "nebun" dupa telefoane dar ce mi se intampla mie nu stiu, ce sa fac?
am un Samsung galaxy si de cand il am nu dorm din cauza asta, nu glumesc daca poate sa ma ajute cineva, ii

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu, pe bune! Tu vorbesti serios? Du-l la un psihiatru.

| Jipa95 a răspuns:

Serios? Ma intreb oare intrebarea ta trebuia pusa la categoria religie, ori aici?

| Ineys a răspuns:

Pune o camera de luat vederi, si o sa vezi ce se intampla. laughing Du telefonul la biserica, si baga-l la popa-n cadelnita, poate-si revine.

| pufulescu a răspuns:

Pune o camera video pe timpul noptii si inregistreaza ce se intampla, asa vei avea dovezi si nu te va mai lua nimeni peste picior.

| StefiChan8D a răspuns:

Cineva isi bate joc de tine, probabil laughing. Sau mergi in somn, e foarte comun.

| EdyFcsb a răspuns:

Pune ceva sa filmeze peste noapte si vezi ce este.Si daca o tine tot asa ia-ti altul si cu asta dai de asfalt.

| iintunericul a răspuns:

Nu am camera care sa poata filma in intuneric, si chiar nu glumesc, nu ma luati la bani marunti ca sunt satul de oameni dinastia