| CYY a întrebat:

Salutare TPU,

Am o problema cu messengerul.De o zi, nu mai pot sa imi schimb poza de pe messenger.Am sters imaginea aia din calculator, am reinstalat mess-ul si am schimbat cu alta imagine si RAMANE tot aceeasi imagine!

Cine imi zice cum ar trebui sa fac ca sa mearga din nou sa pun o poza, FUNDA!

Multumesc,

Răspuns Câştigător
| ยςα a răspuns:

Am mai raspuns la foarte multe intrebari de acest gen.
messengerul 11 nu este complet. el este beta
de aceea face figurilaughing
pana ce nu se pune pe net cel complet nu poti face alceva decat sa iti iei altul
Fundita?

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Se mai intampla,incearca maine, poimaine depinde si de viteza netului, o sa mearga in final