| LordCristobal a întrebat:

Salutare TPU!
Sambata seara am iesit cu masina cu trei prieteni sa facem o tura de seara de oras.
Undeva pe la una noaptea pe am vazut pe trotuar niste fete foarte frumoase care ne-au facut cu mana.De mentionat ca amicul meu are un BMW.
Ei nu am oprit sa luam acele fete pentru ca nu puteam din cauza ca strada era cu sens unic(Calea Bucuresti) dar cand am vrut sa ne intoarcem dupa ele le-a luat altcineva care avea masina decapotabila.
Am mai multe intrebari referitoare la intamplarea noastra:
Fetele ne-au facut cu mana la misto sau voiau sa le plimbam in oras ca mai apoi sa avem parte de sex?
Se poate ca fetele sa fi avut intentii dubioase cu noi? Adica imediat dupa ce au urcat in masina, sa fi incercat sa ne jefuiasca?
Am uitat sa zic dar fetele erau foarte frumoase.

Răspuns Câştigător
| anonim3248 a răspuns:

E o formă de prostituție mai elegantă decât cum fac alea de pe centură.

| RAY a răspuns (pentru anonim3248):

Băieți speră la sex gratis, dar trăiesc în filme, sexul costa mereu

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

A doua zi va trezeazti cu dosar penal pentru viol in grup, cate cazuri au fost de astea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred că îi făceau semn amicului că nu a semnalizat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Undeva pe la una noaptea pe am vazut pe trotuar niste fete foarte frumoase care ne-au facut cu mana. Ți-ai pus întrebarea ce căutau acolo noaptea pe trotuar 3 fete frumoase, chiar foarte frumoase, și de ce făceau cu mâna la cei din mașini? Oare ce intenții aveau noaptea în grup acolo? Fetele bune merg în rai, fetele rele merg unde vor.

| J0B0MAT a răspuns:

Sigur au avut intenții dubioase.Să vă jefuiască sau ciopârțească.

| sammie a răspuns:

Crezi ca putem noi sa ghicim ce intentii aveau ele?

| anonim3248 a răspuns:

Erau prostituate de seară.

| anonim3248 a răspuns:

Când mai vă fac semn așa unele să aveți la voi cam 100 de euro fiecare în care intră consumația în club cam 100 lei de fiecare și cam 400 lei pentru sex de fiecare cu câte una.