| schajuman1344 a întrebat:

Salutare tuturor. Ce se intampla daca trebuie sa imi vina un colet retur cu Fan Curier (nu l-a ridicat clientul), iar eu nu sunt in localitate? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

O sa te caute la adresa vreo 3 zile consecutive pe urma il vor lasa in depozit.

| schajuman1344 explică (pentru Dismally):

Cat timp ramane in depozit si ce se intampla daca sunt plecat o luna de zile?

| Dismally a răspuns (pentru schajuman1344):

Nu stiu exact dar ii poti suna si iti vor spune ei toate detaliile.

| AnemonaP a răspuns (pentru schajuman1344):

Eu stiu ca il tine o saptamana. Insa, din moment ce tu esti expeditorul, nu știu ce se intampla dupa cu acesta. Cel mai bine ii contactezi si ii intrebi daca poate ridica cineva coletul tau de la depozit, sau, sa il trimita la alta adresa de unde poate fi ridicat, pana cand ajungi.