| Daniel_Marius_1997_lCdN a întrebat:

Salutari prieteni, am o mică nelămurire.
Azi dimineață mă sună un număr străin după cum am căutat este din Virginia +1-276-945-xxxx.
Îl sun înapoi după 2 ore și îmi zice robotul că -acest număr nu există? Oare ce poate fi?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-a mancat in dos ca sa suni. Poate ai noroc sa nu fie ce cred eu.

| Daniel_Marius_1997_lCdN explică (pentru darrio2007):

Adică?

| darrio2007 a răspuns (pentru Daniel_Marius_1997_lCdN):

Suni la un anumit numar care iti mananca creditul. Sau iti papă din abonament. Nu citesti stirile? Sau te-ai nascut ieri? Multi au fost fraieriti in stiluri asemanatoare.

| Daniel_Marius_1997_lCdN explică (pentru darrio2007):

Din fericire nu mi-a luat nimic

| dannyel86 a răspuns:

De ce suni, daca nu ai pe nimeni in Virginia?
E posibil sa fie numar special, cu taxa inversa. E un tip de inselaciune in care pot cadea multe persoane naive.
Daca ai abonament, vei vedea pe factura daca sunt costuri suplimentare legat de acel numar.
Daca ai prepay, verifica creditul, sa vezi cati euro mai ai pe cartela.