| Dante30 a întrebat:

Salutatre TPU, de ceva timp, circa 3-5 luni numai pot sa ma relaxez/odihnesc cum trebuie, am 19 ani si locuiesc singur intr-o liniste totala ma refer acasa vorbind, si imi prieste enorm doar ca. de la un timp de vreme oricum as sta in pat, fotoliu canapea etc, nu imi e deloc comfortabil...chiar si cand vreau sa dorm obosind fiind nu ma simt comfortabil deloc..ma zvarcolesc intruna incercand sa adorm. iar cand ma trezesc dimineata abia daca ma simt odihnit, daca as putea sa numesc asta odihna. Deci voi ce credeti ca am? Va multumesc.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stresu si anxietatea sant de vina.

| marin81 a răspuns:

Depinde de ce loc de munca aia/ Ai ceva mustrari de constiinta? Incearca sa ai mese regulate, incearca ca seara la ora 23 maxim sa fii in pat(chiar mai repede) si in ultima instanta mergi la medicul de familie sa iti prescrie ceva ca sa poti dormi linistit(sunt medicamente pentru asa ceva, doar sa anul abuzezi de ele)