| ionutzax96 a întrebat:

Saluut TPU! happy Deci, sa va povestesc, acum un an, am fost cu un baiat impreuna, am fost din pacate decat o luna impreuna. dar nu ne-am despartit, pur si simplu nu am mai vb unul cu altul o vreme si asa a si ramas. El a avut intre timp inca vreo 2-3 prietene, eu la fel. Acuma cam dupa un an si ceva, am inceput iar sa ne vedem, si vrea sa fie din nou cu mine impreuna, m-a sarutat, a fost totul foarte pasional si am simtit ceva cand ne-am sarutat, dar nu stiu, nu ca mi-e frica, dar nu prea imi vine sa il cred. adica nu stiu... ma puteti ajuta voi cu un sfat sau cu o parere? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dănuuuuu a răspuns:

Cum spune AnneHere e posibil să își fi dat seama că ține la tine deși nu cred. Exact așa am pățit și eu. Ne despărțiserăm.a urmat un timp în care nici „Bună" nu ne-am spus apoi ne-am împăcat. Am făcut o greșeală. Credeam că se va schimba, că nu va fi la fel ca înainte, dar ..deși a fost frumos ceva timp, s-a schimbat din nou.
Părerea mea, chiar dacă te vei împăca cu el, nu pune prea mult suflet. Nu se știe dacă te va dezamăgi din nou. Poate fi totul frumos și brusc, să se schimbă toate.
Baftă:*

2 răspunsuri:
| AnneHere a răspuns:

Poate ca baiatul si-a dat seama cat de importanta erai pentru el si vrea sa se intoarca la tine.
Poate tarfele cu care a fost nu erau de teapa ta. smug
TE PUP kiss!

| ionutzax96 explică:

Da si apropo, stire de ultima ora -.- am aflat ca acum 4 saptamani s-a sarutat cu o fata de care ii placea lui dupa ce ne-am despartit, si asta ma face sa cred tot mai putin in reimpacarea lui cu mine. Pentru ca sentimentele nu se duc asa usor, dupa cateva saptamani sau luni! Nu stiu ce sa fac! Dar va multumesc oricum :*

Întrebări recente