| anonim_4396 a întrebat:

Salz..Va prezint o situatie si as vrea un raspuns happy :
Tatal meu mai are o sora. bunicul din partea tatalui a murit in 1990. bunica i.a daruit un apartament in focsani in 1992 lui sora tatei ( matusha mea ) pe care l.a vandut cu 5000 de dolari. tata nu a primit nimic din aia. acum bunica vrea sa vanda casa; cat i s.ar cuveni lui tata din 40 000 Euro?
Fundaa

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Bunica nu poate să vândă, decât după ce face taxa de succesiune.Acolo se rezolvă, cât are fiecare de luat!