| RAY a întrebat:

Sanatatea fara banii este boala curata, ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Foxyyyy a răspuns:

De fapt, eu cred ca inseamna faptul ca daca n-ai bani, nu iti poti intretine sanatatea.De exemplu daca ai nevoie de medicamente sau o operatie scumpa pe nu stiu unde, ai nevoie de bani, iar daca nu ai acei bani practic sanatatea ta se transforma in ''boala curata''.

8 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

E o tampenie. Nimic nu e mai important decat sanatatea. Unde ai gasit asta? ca proverb popular sigur nu e, poporul (oricare) e intelept.

| RAY explică (pentru Kaℓi):

La tv

| Kaℓi a răspuns (pentru RAY):

Aha, daca e de la tv, probabil era vreo "zicere" despre sanatate aka ministerul sanatatii, nu ca stare de bine a organismului laughing ca au bugetul mic si nevoi mari, sigur acolo bate afirmatia aia...

| RAY explică (pentru Kaℓi):

Las ca te pun pe tine ministru de sanatate bine

| Kaℓi a răspuns (pentru RAY):

N-are sens sa fii ironic, probabil ca am dreptate.
Sanatate!

| RAY explică (pentru Kaℓi):

Toti au solutii bune inainte de a fi alesi, scuze daca team suparat

Răspuns utilizator avertizat
| BePreetyAna a răspuns:

Daca nu ai bani degeaba ai sanatate