| BRG a întrebat:

Bun găsit o întrebare, de ce multe femei cînd sînt obosite de exemplu cînd mai sînt și alții de față, ele spun ce obosită sînt sau cînd le dor picioarele la fel, spun chiar dacă sînt și alții de față, sau poate ele gîndesc cu voce tare ceea ce simt. Vă mulțumesc pentru răspunsuri. Sărut mîinile tuturor doamnelor, și domnișoarelor. Și scuze de deranj. Cristi.

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Tot ce spunem sunt semnale catre ceilalti in legatura cu starea noastra
Nu as zice ca`s obosita daca nu as fi,nu as pune ca mi-e foame daca nu mi-ar fi, si oarecum se bate un apropo de intelegere, acum depinde si cui spui
Femeile isi permit sa fie mai "plangacioase".

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Cristi_din_Bucuresti! Nu doar unele femei procedează așa ci și unii bărbați. Eu cred că într-adevăr lumea este obosită și oamenii simt o ușurare "dacă spun ceva de genul sunt frânt/frântă".
O zi cu zâmbet să ai!

| κλάους a răspuns:

E chiar naspa sa auzi asa ceva. Eu asa cred. Cand vad o astfel de femeie plec imediat de langa ea. Nu suport sa spuna asa ceva...nu stiu...

| morningstar a răspuns:

Pai pentru ca le do picioarele si sunt obosite si cand sunt singure, si cand sunt altele de fata happy
Sau poate chiar gandesc cu voce tare.

| Mary_5158 a răspuns:

Maaaaama ce curios(asa ) esti! spun si ele ca sa le fie jele cineva de ele, sau ca sa dea de gindit cuiva daca si ea\el se simte la fel.
ceia ce gindesc