| BRG a întrebat:

Sărut mîinile stimate doamne și domnișoare, ave-ți căldură în casă? (În apartamente.

Răspuns Câştigător
| gabyta9304 a răspuns:

Nu si e un mare frig...brrr

8 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Daa, centrala e pusă pe 16 grade. laughing

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

V-am zis sa va puneti panouri solare?
Nu v-am zis. big grin

| carminaburana43 a răspuns:

De cind ne-au separat acus 8 anide lacentrala termicaa cartierului am fost nevoiti sa ne facem centrale termice de apartament si pornim caldura cind vrem noi.

| elasexygagica a răspuns:

Am caldura sub plapuma:X

| Downfall a răspuns:

Inca nu, dar nu e chiar asa de frig la 22 ºC si daca imi iau si o bluza de trening deasupra e numai bine...big grin
Totusi de-abia astept sa stau razamata de caloriferele calde tongue

| harciog a răspuns:

Ai innebunit? Sa platesc de p-acum cit nu face?

| DNSK a răspuns:

"aveti" se scrie fara cratima

| maddallyna a răspuns:

De vreo 3 zile:d