| BRG a întrebat:

Sărut mîinile stimate doamnelor și domnișoarelor salut domnilor, am o întrebare: Crede-ți că fetele și băieții care lucrează la emisiunea serviți vă rog, sînt plătiți? S-au muncesc gratis, adică, Paula Chirilă, Andreea Tonciu, dna Bamboi, Liviu Vîrciu etc. Vă mulțumesc, și vă doresc concediu plăcuut cu mult soare dacă sînte-ți la mare. Vă pupă Cristi.

Răspuns Câştigător
| amma_2887 a răspuns:

Waw cat de frumos vorbesti mai rar asa oameni sa nu te schimbi niciodata in privinta asta si cat despre intrebarea ta.da sigu le iese si lor ceva poate nu tocmai bani dar ceva ceva tot este:*

16 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimineata Cristihappy normal ca sunt remunerati, pentru ca vedetele astea de carton gen Andreia Tonciu, nu face nimic gratis, adevarul e ca aceasta emisiune isi pierde din succesul primei editii, se tot inventeaza "vedete" si ne intocxica cu ele, dar nu-i nimic, bine ca avem telecomanda si o multitudine de optiuni, multumim pentru urare si tu sa ai parte de un concediu bine meritat...happywave

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus Cristi! Veniturile obținute vor fi donate in scopuri caritabile iar vedetele care participă-ți fac pe această cale publicitate.
O zi cu zâmbet să ai!

| TeoPT a răspuns:

Tu vorbești frumos și e de apreciat. Dacă ai mai deschide și o carte de gramatică ar fi extraordinar.

Și, eu cred că sunt plătiți, dar profitul din munca lor este donat. Sunt plătiți din alte surse.

Baftă

| BRG explică:

Sărut mîinile stimate doamne și domnișoare, vă mulțumesc tuturor pentru răspunsurile oferite, și vă cer iertare pentru geșeli gramaticale, este un domeniu la care nu mă pricep. Vă doresc tuturor un concediu plăcut, și să auzim de bine. Vă salută Cristi din București.

Răspuns utilizator avertizat
| Ellenna a răspuns:

Buna dimineata, Cristi happy Cei care participa la "serviti,va rog" sunt platiti, dar banii sunt donati in scopuri caritabile. Nu toti romanii apar la o emisiune pentru bani, apar sa faca si o fapta buna. Andreea Tonciu si Liviu Vraciu au mai participat o data la emisiune, iar dna Bamboi apare de fiecare data big grin Concediu placut si tie, Cristi si o zi nemaipomenita happy

| xAimeeRO a răspuns:

Nu sunt, am fost su eu si nu trebuie sa platesti nimic

| trifescugabriela a răspuns:

Posibil sa fie platiti sau sa faca asta din placere!

| FrunzaDeToamna a răspuns:

Sunt platiti dar bani pe care ii castiga sunt donati in cazurile lor adica ei merg acolo pentru niste copii oameni sau alte cazuri
Funda?big grin

| Aham a răspuns:

Bani pe care ei ii castiga. sunt folositi pentru a ajuta oameni din Delta. Pe langa distractie si imaginea pe care si-o pot face ajutand acolo, fac si un lucru bun! Succes!

| Ionela_6853 a răspuns:

Habar nu am daca sunt platiti sau nu dar eu stiu cu siguranta ca sunteti o persoana minunata cu un vocabular minunat... cemai? sunteti un gentleman.^_^

| corina_1184 a răspuns:

Buna, intr-adevar ai un vocabular ales. Acele personaje pe care tu le-ai scris in intrebarea ta, lucreaz si fac totul pentru banii si faima! Este probabil sa nu primeasca bani, Cei de la emisiune probabil le-au promis "faima" pentru ca multa lume vizioneaza acea emisiunewinking

Răspuns utilizator avertizat
| bibigaby a răspuns:

Nu ei sunt platiti!

| Ddiinnaammoo a răspuns:

Esti foarte dragut. Si da sunt platiti

| crissangel a răspuns:

Buna ziua
Cred ca sunt platiti deoarece n-ar sta pe degeaba acolo.