| BRG a întrebat:

Sărut mîna doamnelor și domnișoarelor, salut domnilor cum a-ți făcut față grevei R A T B? Mulțumesc tuturor pentru răspunsuri. Cristi.

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Bine ca azi nu am fost la scoala ca altfel trebuia sa merg pe jos whew!

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

M-am dus si m-am intors pe jos de la serviciu. Noroc ca m-am sculat destul de devreme si n-am intarziat decat 15 minute si noroc ca stau destul de aproape (vreo 5 kilometri) si n-am facut prea mult pana la serviciu.