| BRG a întrebat:

Sărut mîna doamnelor și domnișoarelor, să trăiți domnilor, ce melodii romînești vă plac de la Vasile Șeicaru și Hrușcă?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt nume consacrate ale muzicii ușoare românești, melodiile sunt pe măsura cântăreților.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| coddy24 a răspuns:

Au melodii frumoase dar ai incercat vreodata rainburg?
http://www.youtube.com/watch?v=p2GBH1p7R_Y&feature=related :)

| perla a răspuns:

Toate! nu mai gasim asa mai piu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"As vrea cu mina intelegatoare, sa-ti mingii timplele fierbinti usor, si-apoi pe umarul tau calator, sa-mi las trudita fruntea ce ma doare."Dar nu stiu cum se cheama cintecul.