| BRG a întrebat:

Sărut mîna tuturor doamnelor și domnișoarelor vă salut domnilor, ce vă place mai mult zacusca sau musacaua?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ah,Cristi!
De ce,de cate ori citesc o intrebare de-a ta m-apuca foamea?
Musacaua e una din mancarurile specifice grecesti si este unul din felurile care se mananca des in familia mea,imi place dar IN-GRA-SA!
In schimb,de zacusca,mi-e tare dor! De toate felurile,cu vinete, cu ciuperci, cu orice!
Iar m-ai facut sa-mi fie foame!

15 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Zacusca, pentru ca asta fac an de anlove strucklove strucklove struck si imi iese super gustoasa, cutoate ca nu respect nicio reteta.winkingsmug

| pwp a răspuns:

Musacaua cu siguranta love struck

| Ramonaaaa a răspuns:

Zacusca happy

| PetreConstanta a răspuns:

Draga Cristi amandoua sunt fffff bune

| PetreConstanta a răspuns:

Draga Cristi mie imi plac amandoua Sunt ffffff bune Te pup

| ioanaioana a răspuns:

Zacusca e preferata mea tongue, deja mi-ai facut pofta laughing

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Eu ador musacaua mamei care e facuta cu piure si ketkup(nu cred ca am scris corect), dar si zacusca e buna mai ales aia facuta de bunica mea.

| Narcis2007 a răspuns:

Mie imi place mai mult musacaua dar si zacusca e buna

| BigBang a răspuns:

Salut
Sexului masculin te-ai prezentat bine,dar cu,,doamnele si domisoarele'',ce faci?
Caci daca stai sa le saruti mana la toate,ramai fara saliva.
Esti pios sau ai tu ceva cu pupatul mainilor?
Scapi mai usor cu,, buna", acum treci la pupat.

| BigBang a răspuns:

Uitasem sa-ti raspund de fapt la intrebare, zacusca.

| Tera a răspuns:

Musacaua e cea mai buna, zacusca nu imi place parca e prea amara dupa parerea me.

| IngerashCuBombonele a răspuns:

Zacusca imi place cel mai mult!:X:X:X:X:X:X

tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleeuu...ce intrebari de rahat...rolling eyes!

| ioana7625 a răspuns:

Mie nu-mi place niciiuna

| M3N0vB a răspuns:

Mie imi plac amandoua dar zacusaca e mai buna.