| BRG a întrebat:

Sărut mînuțele stimate doamne și domnișoare salut domnilor, vă plac cornulețele cu gem, și salata de boeuf?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce îmi place în primul rând formula ta de salut, foarte frumos și politicos, ți-am dat un 10 la întrebare.
Uau, tu pui numai întrebări de gastronomie? Se vede că ești un gurmand...păi îmi plac dar le prefer pe cele cu vanilie/ciocolată. Iar de salată, în cantități mici e chiar bună, că altfel nu prea mai e digerabilă...

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ne faci şi cinste?batting eyelashes
Că poftă ne-ai făcut deja.

Apache
| Apache a răspuns:

...omule.imi faci pofta...

caramela
| caramela a răspuns:

Bre...esti bucatar si noi nu stim?batting eyelashes altceva noi fi, dar pofticioasa ...valeu mama, asa ca hai treci pe la noi cu cate o portie din fiecare hai hai fuguta si nu glumesc:p

| pwp a răspuns:

Salata boeuf imi place love struck
cornuletele nu prea!

| PetreConstanta a răspuns:

Da imi plac amandoua Sa stii ca deja am plecat sa cumpar Prea mi-ai facut pofta ha ha ha Multumesc Cristi

| micurutza2005 a răspuns:

Mda imi plac mai ales salata de boeuf, am si acum in frigider, mmm ce buna ehappydar tu ar trebui sa te gandesti mai mult la cum sa slabesti si sa mananci mancaruri pentru diabet nu?

| SteauaNordului a răspuns:

Sincer eu cred ca vrei sa ne faci pofta...sad deja stim tot ce mananci din intrebarile tale.
te roooog fie-ti mila si de cei cu -25% din salariu ca mine si nu mai imi vorbi de mancare...da.imi place tot ce ai enumerat tu pana acum...ca alimente si mancaruri gatite! sad si inca mult sad

| Laya a răspuns:

Manca-te-ar purecii! Mi-ai facut o pofta de salata de boeuf...=p~
Normal ca imi plac, cred ca am si eu cateva cornulete cu gem prin bucatarie...hee hee

| pίTίк a răspuns:

Yammy...imi plac toateee...
ca si tie din kate observlaughing
:*

| CatalinaMarina a răspuns:

Cu toate intrebarile tale.Mi sa facut foamelaughing

| sNukki a răspuns:

Să trăiţi dl. Eu le ador... mai mult salata boeuf big grin

| Change a răspuns:

Mmm...prea bun...