| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mînuțele stimate doamne și domnișoare, vă plac pantofii cu toc înalt și platformă? Sînt comozi? Vă multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| BlackD a răspuns:

Tocmai azi am purtat niste sandale cu platforme, am niste bataturi si dureri in talpa de toata frumusetea rolling on the floor
comozi nu prea, estetici da :d

12 răspunsuri:
| tania_5982 a răspuns:

Buna. Da imi plac si port. Comozi nu prea sunt, dar daca ii porti la ocazii speciale sunt OK. Pentru ce iti trebuie?

| Tynnna a răspuns:

Ahh..sunt minunati love struck mergand pe ei te simti plina de incredere, frumoasa, sexy. ( asta daca stii sa mergi pe ei laughing ). Pot fi putin cam incomozi la inceput si pot provoca dureri sau bataturi, dar depinde si de material. Eu, de exemplu, am o pereche dintr-un material ca pielea intoarsa si e mai moale, nu am avut bataturi la calcaie pentru ca nu e asa rigid. big grin

| sunshine_5685 a răspuns:

Comozi nu prea suntlaughing Insa, daca ii porti des, te obisnuiesti, si nu ai problemebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt comozi, dar daca te obisnuiesti cu ei e in regula. Mai bine poarta niste skateri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi plac, ii ador. nu sunt comozi, unii te tortureza in ultimul hal(de obicei sunt cei care te obsedeaza)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din punctul meu de vedere sunt foarte comozi pantofii cu platforma. Comozi, eleganti, sexy.

| Maysa a răspuns:

Normal că-mi plac pantofii cu toc înalt şi platformă, însă nu sunt comozi sad, dar sunt estetici.

| GenesisXD a răspuns:

Buna, eu nu port papuci cu toc, am un stil mai aparte, ca sa zic asa, ei bine am mai probat papuci cu toc si sunt ok, depinde de imbracaminte, eveniment, stiu persoane ce poarta mai-mereu asemenea papuci si nu se plang de o eventuala durere s.a.m.d, pe cand altele, mai ales vara nu le suporta.

| NickyDragutza a răspuns:

Nu sunt deloc comozi laughing dar daca ii porti des te obisnuiesti cu ei

| Deeutza0745 a răspuns:

Platforma comozi :X Tocurile ca naiba happy

| Dawson_Kiara_1991 a răspuns:

Faina intrebare!winking Pai..hmm...eu banuiesc ca tu vrei sa faci un cadou unei anumite persoane happy Majoritatea femeilor adora un pantof sic cu toc care sa le scoata in evidenta.Platformele pot deforma piciorul dar daca te obisnuiesti totul iti va fi bine. :*

| deeafrumusica a răspuns:

Sunt comozi dar si frumosi daca iti place i iei fie ca sunt su nu comozi