| BRG a întrebat:

Sărut mînuțele stimate doamne și domnișoare, vă salut domnilor ce mașină vă place vă plac astea romînești Logan, Duster, Nova Super nova, sau cele străine.

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Doar Ford Ca ( culoare rosie ), stiu eu de ce happy

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Straine normal rolling on the floor)

| PetreConstanta a răspuns:

Masinile puternice - care cer drum adica nu prea merg terestru ha ha ha Buna dimineata am uitat sa-ti spun

| DianaScorpio a răspuns:

Personal imi plac cele straine, cele nemtesti mai exact. Dar mai e destul timp pana sa ajung sa conduc eu una, asa ca o sa mai vad ce si cum o sa imi iau, in limita posibilitatilor.

| sNukki a răspuns:

Eu as prefera un BMW 123d Coupe culoare neagra, referitor la masini (sa zicem gen Berlina, chiar daca asta nu este)... daca o sa am posibilatii; si aş mai prefera un SUV Compact (Nissan Qashqai)... deoarece suv-urile normale te omoara cu taxele si costurile de intretinere.

| Teona2000 a răspuns:

Duster

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ştiu unde vrei să ajungi şi o să îţi răspund direct că dacă îmi place o maşină o să fac sacrificii să mi-o cumpăr singură.
Nu îmi plac fetele care aleargă după tipi care poate nu se potrivesc cu ele sau sunt chiar însuraţi, doar pentru maşinile lor!
Şi ca să îţi răspund concret la întrebare prefer un Gallardo negru şi cu multă muncă şi puţin noroc o să reuşesc curand să îl şi am.
Numai bine!