| Vlasceanu_Marius_1993 a întrebat:

Saut TPU. Va spun de pe acum ca o sa creez ceva confuzie. Acum cativa ani am vazut pe youtube un "scurtmetraj" romanesc. Era despre un baiat bogat si un baiat sarac care traia intr-o casa de carton. la sfarsit saracul ii salveaza viata celui bogat. Daca ma puteti ajuta va rog frumos... chiar nu mai stiu cum se numea si nu il mai gasesc. Multumesc mult big grin

1 răspuns:
| gaby24 a răspuns:

Cred ca ai trimite ca menajera pe maicasa si pe sorasa eu da de iubita si mecanicul era tatal bogatului iar bogatu sfarseste in puscarie happy