| Liza1 a întrebat:

Scuze de categorie, dar totusi am o intrebare.ce ar inseamna cand visezi serpi? am citit intr-o sursa ceva de genul ca care-va vrea sa-mi fac ceva rau prin vraji....in acelasi vis am visat o persoana care nici nu m-am asteptat ca o voi visa,drept ca nu prea ma are la suflet in realitate. oare ar fi adevarat ceea ce am citit? nu prea cred in vise, de aceea va intreb pe voi.voi cum credeti?

5 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Visele au mai multe interpretari.Eu stiam ca serpii sunt dusmanii si depinde cum i-ai visat.

| Norvegianul a răspuns:

Eu cred ca visele n-au nicio relevanta in viata reala. Daca ar avea as fi mort de mult timp, la cate trenuri au dat peste mine.

| Madyupsik a răspuns:

Daca visezi unul singur inseamna, boala, despartire si certuri.Dar daca mai multi inseamna lacrimi si tradare, si ca cineva va urzi intrigi impotriva ta.

| Mioritacris a răspuns:

O explicatie logica ar fi ca nu aveai ce sa visezi si ai visat asta laughing dar sa stii de la min ca videle le faci singura adica iti imaginezi singura nu cared ca are legatura...dar fii cu ochi in partu nu se stie niciodata devil

| Liza1 explică:

Daca cinstit nici eu nu cred in vise si cum imi zice mama a trecut cu noaptea)))dar oricum imi este interesant caci acea persoana care am visat-o, in viata reala nu prea ma iubeste