| anonymus4106 a întrebat:

Se apropie petrecerea de Halloween si as vrea sa ma costumez cu ceva extrem de deosebit. Stiti cumva ce?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Paull18 a răspuns:

Zorro, batman, superman, muschetar, print(esa), fruct, pisica, caine, vampir, carnat. alege big grin

| cinemaANDyoutuberBOY a răspuns:

Fa-ti singur costumul, eu anul trecut am fost zombie si a fost tareee.eram singurul de acolo si eram machiat pe fata deci toata lumea se uita la mine. daca vrei zombie:rupeti haine ma vechi, vopsestele in rosu, ia niste fond de ten negru si fate pe la ochi sau daca vrei da pe google poze cu zombie si inspirate...Halloween fericit!

| anonymus4106 explică (pentru cinemaANDyoutuberBOY):

Mersi!

| anonymus4106 explică (pentru cinemaANDyoutuberBOY):

Ti-as fi dat tie funda, dar a fost prea tarziu.

| cinemaANDyoutuberBOY a răspuns (pentru anonymus4106):

Asta e, mersi oricum pentru ca mie mi-ai fi dat funda!

| osyandreea a răspuns:

Hmm. Sincer eu m-as costuma in zombi pentru ca e foarte tare si nimeni la noi in tara sa costumat si sa machiat in asa ceva,dar mai poti sa te costumezi in : Lenea de la Vacanta mare laughing)), inger, dracusor, bebelus laughing, in prietenul tau cel/cea buna etc