| Nimicdespus_7705 a întrebat:

Se apropie ziua unui prieten special si vreau sa-i daruiesc o carte cadou(stiti cartile acelea mici dedicate anumitor persoane din viata noastra). Mie imi plac foarte mult.Acum va intreb daca ati oferit asa ceva si care a fost reactia.Este el un cadou special, de pretuit? tinand seama ca exprima multe lucruri frumoase pe care le simti/gandesti despre acea persoana.Multumesc,astept pareri.( e si un link mai jos cu ceea ce vreau sa cumpar)

http://www.pravaliacucarti.ro/......c-0-p.html

1 răspuns:
| T a răspuns:

Da, cu siguranta este un cadou foarte special! Si mie imi plac carticelele acestea, as fi bucuroasa sa primesc asa ceva de la un prieten.