| naty_3325 a întrebat:

Vreau si eu sa ma ajutati cu ceva.Eu m-am purtat destul de urat cu parintii mei, nu i-am ascultat si nu i-am pretuit asa cum trebuie, in timp ce ei mi-au oferit tot ce vreau. Se apropie ziua lor ( ziua lor este in aceeasi zi) si as vrea sa le fac un cadou minunat, plus o scrisore sa le multumesc pentru tot ce mi-au facut. Va rog sa ma ajutati:*

10 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Pentru ei cel mai minunat cadou ar fi sa iti ceri iertare si sa recunosti ca ai gresit si sa le multumesti pentru tot ce au facut ei pentru tine

Cat despre cadou, cred ca cea mai buna idee, la fel cum au spus-o si altii pana acum,, este sa cumperi o rama frumoasa si sa pui o poza cu voi toti. Daca nu ai poza, cumpara doar rama si facet-i o poza chiar de ziu alor. Le poti explica ca nu ai avut poza si sa le spui intentia.
Poti de asemenea, pe langa rama si pe langa ceea ce le cei spune cu gura ta, sa le scrii o felicitare.Chestia asta va ramane, iar ei isi vor aminti mereu cand o vor citi.
La multi ani parintilotai!
Succes!happy

| shtephie a răspuns:

Buna ideea cu scrisoarea! Fa un album cu voi 3 :X
Cumpara-le un tort, un buket de flori si o styccla de sampaniei si multumeste'le pentru tot ce'au facut pentru tine!
La multi ani parintilor tai happy!

| davidwarner a răspuns:

O poza cu voi 3 si o petrecere surpriza. Nu trebuie sa fie cine stie ce atata timp cat faci cu suflet.

| aquila_4553 a răspuns:

Poti sa inramezi o poza cu voi 3 sau un album unde sa scrii ce s-a intamplat atunci cand faceati pozele...ai putea sa le faci o petrecere surpriza bazandu-te pe alte rude sau de una singura inb caz ca vrei sa fie o reuniune intre voi 3. sau pentru mama ta vreun set din aur/argint dar e cam scump... ce ar fi frumos ar fi daca ai face tu tortul de ziua lor, i-ai impresiona foarte mult. Cat despre scrisoare ar fi mult mai emotionant daca ai spune in fata, dar exista posibilitatea sa incepi sa plangi totusi.asa ca daca tu crezi ca nu te poti descurca fara scrisoare e bine si asahappySucces si bravo tie pentru intentie!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iale doua bratari, doua inele sau dui la restaurant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere iertare, vorbeste-le, cauta-i cat mai ai pe cine si timp, cand vor pleca dincolo, ai vrea sa mai faci aceste gesturi dar...

| inutsa a răspuns:

Daca iti permite bugetul ai putea sa le iei 2 inele sau 2 ceva.si ai grija ce scrii in scrisoare. exprima tot ce simti ca sa te creada altfel vor crede ca ii lingusesti

| maria135 a răspuns:

Si eu am fost rea cu ai mei mama ca am necajit-o mi-a spus ca voi plange unde nu ma vede nimeni.nu am dat inportanta si asa este.as fi dori sa po cere iertare dar nu mai este.ma rog pentru iertarea mea mereu. ia cadoul flori pentru mama si te asezi in genunchi cere iertare.va fi ca un balsam pentru inima ei care stie sa ierte. la fel si tatal tau.nu te jena barbatii aparent sunt durt dar au inima de copil te vor ierta cu siguranta.incearca sa te apropii mai mult de ei chiar daca crezi ca sunt depasiti ei te iubesc.noroc.

| Ralucă_8609 a răspuns:

Fă un cadou de familie, sau chiar o poză, va fi foarte frumos din partea ta, cum eraţi înainte, o familie unită.
Pa, pa

| Tantzy a răspuns:

Daca iti permiti ofera-le un weekend undeva, la mare sau la munte.