| Duucu a întrebat:

Se duce Becali la închisoare? laughing
Am mai scăpat de un idiot...

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,se duce saracul, idioti sunt aia care comit crime nu el

| AvalohAlyn a răspuns:

Mie personal mi-e mila de el.Sunt altii mai corupti si mai rai ca el.Sincer.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Exact,dar are si el ca toti altii păcatele si greselile lui, dar nu vă bucurati de necazul lui.

| gioia a răspuns:

Se duce dar din pacate nu a inteles de ce i se intampla ceea ce i se intampla. Gura bate f...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am scăpat de nimeni, nu te bucura. Şi Năstase s-a dus la închisoare pentru 2 ani vara trecută şi uite-l că-i în libertate în momentul de faţă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum, chiar daca ajunge la inchisoare, presa va fi la curul lui tot timpul sa vada daca nu cumva a facut vreun ou de aur.

| Rappinon a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect la stiri cu el se incepe mereu gigi a facut, mimi a dres etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bye bye Jiji laughing Să vezi ce plete o să aibă când va ieși din pârnaie.Ori se rade la chelie. thinking
Oricum nu-mi pasă.

Răspuns utilizator avertizat
| VladLungu a răspuns:

Nu inteleg logica ta.Afacut atatea pentru tara, mai multe decat a facut presedintele.

| Duucu explică (pentru VladLungu):

Deci dacă ajuți pe cineva, devii inteligent și eu nu știam? Tot idiot rămăne...

| Dennii14 a răspuns:

Da, s-a dus 3 ani. Saracu'laughing

| Rappinon a răspuns:

Cine tine cu steaua sa-i fu... familia

| Duucu explică (pentru Rappinon):

De ce dracu cred că te cunosc?