| Narcis2007 a întrebat:

Cate luni pe an se acorda bursa de merit la liceu? si daca mie mi s-a aprobat dosaru luna asta de cand o pot lua?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Bursele de merit vor fi revizuite semestrial, în funcţie de modificările intervenite în situaţia şcolară a elevilor. În perioada de acordare a bursei, elevii pot pierde bursa dacă nota la purtare este mai mică de 10.
Pentru ridicarea bursei trebuie sa mergi la secretariatul scolii unde inveti sa ti se spuna daca au intrat in cont!