| CokoStar a întrebat:

Se merita sa-mi iau Iphone 4 replica/dual - sim de pe Okazii?

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Uite cateva specificatii:
Replica identica iphone 4g dual sim, display 3, 5(fata de 3, 2 cat au unele replici), camera 2mpx, touchscreen ft sensibil -frecventa de operare : gsm 850/900/1800/1900 mhz ( nu suporta 3g ) -accepta doua cartele sim simultan -transfer de date : cablu de date, bluetooth -timp vorbire : 120-180 min -timp standby : 200-320 h -functioneaza in orice retea, deblocat -camera 2mpx reali -video : 3gp, mp4 -format poze: jpg, gif -slide to unlock -slide to power off -sensibilitate a touch-screen-uli impecabila -card : suporta card microsd ( max 8gb ) -radio fm -muzica : mp3 player
Poza cu Iphone 4G.replica
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0

Si cel original.
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0&tx=184&ty=60

Acum faci tu comparatia intre ele.
Decizia iti apartine.
Toate cele bune!:)

2 răspunsuri:
| Happyness a răspuns:

Eu nu m`as risca sa iau de pe site anumite lucruri laughing
un amic de`al meu avea un tel facut praf a pus o poza cu el ca nou si l-a dat la schimb si l-a fraierit pe unulaughing. asa ca nu te sfatuiesc

| MYSTERYO_4549 a răspuns:

Se merita eu am pe bune e super tare.Cati ani ai dragut-o? Ceao