| Alyra a întrebat:

Se stie ca o felie de paine cu unt cade mereu pe parte unsa si o pisica cade mereu in picioare. Dar ce se va intampla daca legam o paine unsa de spatele unei pisici?

Răspuns Câştigător
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai felia este mai usoara decat pisica chiar daca e unsa. Deci pisica o sa pice in picioare. laughingrolling on the floor ar fi culmea sa pice pisica cu picioarele in sus rolling on the floorrolling on the floor adica cu felia in jos.
PaPa PuP

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pisica ar avea o paine cu unt pe spate big grin

| Libelle a răspuns:

Mananca pisica untul de pe paine.

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

O sa pice painea unsa cu unt pe partea unsa iar pisica in picioare.