| 888888 a întrebat:

Crezi ca in anul 2012 va fi sfarsitul lumii?

22 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Sunt o ignoranta fiindca nu am habar cine a emis ideea asta.Esti bun sa ne spui?

| Kassandra1408 a răspuns:

Cred ca o schimbare majora ne asteapta, altfel mayasii si-ar fi continuat calendarul. Sper ca schimbarea sa fie de ordin spiritual.

| Silvia a răspuns:

Nu

| Klara a răspuns:

Ati lasat-o pe Hannah Montana si incepeti cu 2012?
sad

| faranume a răspuns:

Nu cred...Niemni nu stie cand va fi sfarsitulwinking

| Ana_6509 a răspuns:

Dai aici pe site la -Caută întrebări sau răspunsuri:,, 2012". Vei gasi multe alte intrebari de acest gen si vei vedea acolo si raspunsurilehappy.

| daniDeeDee a răspuns:

Nu stiu! happy

sper sa fie ultima intrebare.laughing

| albastrel a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu... de ce intrebi? ai vrea sa murim in grup?laughing

| -TattO- a răspuns:

E a 100000. 00000. oooooooooo intrebare. sunt pe net 12000 de dpcumentare. de ce nu citesti?

daca ar fi sfarsitul atunci... acum ar trebui sa fie un adevarat iad pe pamant. nu credi? fiecare sa traiasca in plin.

murim si gata... asta e

pana acum nu stiu cate previziuni au mai fost. cand in 2000. puii mei (scuzaim expresia) omul magnetron" prezicea cutremure. dai un buz si vezi ce zice. sau da; o pe lingura pe intelesul lui...

| -TattO- a răspuns:

Trebe sa ma reapuc de carte. la nervi nici nu mai stiu sa scriu corect.

| ☼loli☼ a răspuns:

Eu nu cred ca o sa fie sfarsitul lumii... dar sunt sigura ca o sa se intample ceva mare care o sa aduca intelegere si iubire in lume. cine stie poate o sa fie dinstrus raul! Si da e o idee buna sa cauti pe net, eu am citit un articol din 2006 care spunea ceva de previziunea maiasilor. Spunea ca in 2007 olanda nu va mai exista sau ceva de genu laughing

| buli a răspuns:

De ce toata lumea pune intrebarea asta? Ce o fi o fi.

| aragon18 a răspuns:

Nu oh go on nimeni nu stie cand va fi sfarsitul lumii. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tine, sper ca da. Mai sunteti multi cu intrebarea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar peste 4-5 miliarde de ani da. Dar pana atunci oamenii vor fi deja disparuti, probabil din cauza unui asteroid. Oricum peste 5000 de ani planeta asta va fi un cuptor, pentru ca soarele incet, incet dar sigur isi mareste temperatura ca orice stea. Probabil oamenii vor locuii pe Marte si pe urma probabil pe o alta planeta ca pamantul ( am vazut multe documentare de acest gen pe discoery sience ). Nu mai intru in amanunte.

| cosmon a răspuns:

Sper sa nu laughing poate pana atunci lumea va inceta cu intrebarile astea.

| stefytm a răspuns:

Pentru mine nu... dar pentru emo se pare ca da!

| kanibala a răspuns:

Nutongue

| HelpMePlss a răspuns:

Numai Dumnezeu stie, si cel mai bine ar fi sa ne indreptam si sa-L urmam pana atunci pentru a fi alaturi de El si in viata vitoare!

| kitty_2130 a răspuns:

Normal ca nu.

| 888888 explică:

Hai sa va spun sf lumii numai dumnezeu stie eu am pus intrebarea asta pentru ca sa vad daca stiti voi raspuns si declar cine stie cel mai binehappy

| poxipol a răspuns:

@ da de unde nu vina nu-mai in caz ca il provoaca ei laughing)