| Ha0t1c a întrebat:

Si pana la urma?! Protestul e in floare, pe Liviu nici la... nu-l doare. Credeti ca se va schimba ceva? Ce se va intampla de maine încolo daca acest protest va eșua?

15 răspunsuri:
| Mclaren12 a răspuns:

Cu proteste de genul asta nu se rezolva nimic. Cordonul ala de jandarmi putea fi daramat foarte usor daca erau toti hotarati sa intre si sa faca prapad in parlament. Ori vor schimbare ori nu? Romanul trebuie sa inteleaga ca un protest pasnic nu duce la absolut nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mclaren12):

De ce mi-am imaginat cordonul de jandarmi fiind un prezervativ iar protestatarii o de-aia de negru? laughing laughing

| Mclaren12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intrau si ieseau protestarii din parlament de se rupea si cordonul de jandarmi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mâine vom vedea altă țară, s-a scris istorie!
rolling on the floor))))))

| gheorghe699 a răspuns (pentru anonim_4396):

Istoria,se scrie de catre oameni civilizati,este despre munca,despre dragoste de tara,nu cu huligani,cu pietre ca in comuna primitiva,cu analfabeti,care dau foc, lovesc, distrug, aici duce lipsa de educatie, de civism.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gheorghe699):

Sper că ai înțeles ironia. happy

| Ha0t1c explică (pentru anonim_4396):

Deja se simte schimbarea. Am găsit 100 de lei pe jos, vânzătoarea de la pâine nu se mai uita urat la mine, administratorul nu-mi mai cere bani, ce viata! laughing

| gheorghe699 a răspuns:

Ce sa se intample? ce ar fi trebuit sa aduca protestul? o tara se conduce dupa legi, dupa constiutie, conducerea unei tari democrate, se poate schimba doar prin vot sau demisie.

| PanicatuLe a răspuns (pentru gheorghe699):

Ce om meriti sa mori.

| Ha0t1c explică (pentru gheorghe699):

Nu cred ca se pune problema de vreo demisie. Va fi tiranie totală.

| gheorghe699 a răspuns (pentru Ha0t1c):

Categoric nu ..ai vazut tu cainele sa plece de voie de la macelarie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru PanicatuLe):

Iar tu sa nu te fi nascut vreodata.
Ai cunostinte zero, n-ai scoala, n-ai nimic.
Consumi degeaba apa si hrana laughing

| gheorghe699 a răspuns (pentru PanicatuLe):

Daca tu esti prost? eu merit sa mor? idiotule citeste constitutia tarii, nu vorbi prosti,.

| AleexisViol3t a răspuns:

Mai habar n-am dar ai vorbit in rimelaughing

| Savas10 a răspuns:

Vom iesi mai multi pana se intampla ceva, nu putem sta cu mainile in buzunar la nesfarsit sa fim bataia de joc a unor debili mintal lipsiti de orice simt civic si educatie.