| EnvyU a întrebat:

Si voi aveti vise ciudate si multe? Tocmai azi ce am dormit cam 3 ore si am visat cred ca 3-4 vise.
Visez mai mereu ca am puteri sau ca ma bat cu tot felul de chestii, de exemplu azi am visat ca ma puteam teleporta oriunde doar daca imi imaginam locul, cum era in filmul ala jumper.
Am visat ca un fel de zeu egiptean s-a inviat din morti si incerca sa isi stranga o armata de morti egipteni foarte puternici, si eu eram cu altii intr-o echipa speciala in care fiecare avea o putere si ne combinam sa distrugem raul

1 răspuns:
| Divy a răspuns:

Da e posibil să ai aceste vise din cauza jocurilor sau filmelor tongue