| aDEeLAa a întrebat:

Simt nevoia sa ma agat de o persoana, cu care sa povestesc despre toate chestiile... Cineva disponibil?

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Vad ca la 17 ani,ai multe "probleme",pe care nu stii cum sa le rezolvi? Nu poti sa te consulti cu parintii,vreo ruda apropiata, prietenii(cei adevarati!)?
Pritenul(cu "problema" de care nu putea scapa), il mai ai alaturi?
Daca nu ai pe cineva alaturi, caruia sa-i spui tot ce te framanta, poti apela oricand la mine si poate te pot ajuta in limita cunostintelor mele. Poate si sfaturile mele sa fie bune la ceva!

| aDEeLAa explică (pentru pietrean):

Multumesc frumos! Cum putem vorbi? Aveti facebook?

| pietrean a răspuns (pentru aDEeLAa):

Nu,dar poti folosi rubrica "Mesaje"de pe acest site.

5 răspunsuri:
| Adutzu2 a răspuns:

Ce chestii? big grin

| aDEeLAa explică (pentru Adutzu2):

Cum ar fi sa ne povestim fiecare chestii din vietile nostre...

| Adutzu2 a răspuns (pentru aDEeLAa):

Ok, uite facebook-ul meu: https://www.facebook.com/galatanu.adrian
chiar daca nu pare, 19 ani am.