| Gise a întrebat:

Simnt nevoia sa povestesc cu cineva...sad

13 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Daca nu ai incredere in nimeni altcineva, uita-te in oglinda si vorbeste cu tine insati. Uneori, monologurile ajuta mai mult decat crezi.Stii ca exista o exceptionala carte intitulata chiar asa:"De vorba cu mine insami"; tin minte ca am citit-o candva si mi-a ramas in minte desi nu mai stiu cine o scrisese.Numai bine.

| Flav a răspuns:

Sunt singur acasa. Hmmm ce zici?thinking

| Vizitiul a răspuns:

Si eu la fel, simt ca-mi vine sa-mi dau fochappy

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Eu sunt aici pentru oricine... dacă vrei un mesaj pe privathappy

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Si eu am nevoie sa vorbesc cu un psiholog... exista asa ceva pe aici? lasa id-u tau. poate ne consolam impreuna! pup

| Dianna a răspuns:

Lasa id`ul si poate putem sa te ajutam >big grin

| ._6225 a răspuns:

Pai... spune ce ai pe suflet. Nu ne mai tine in suspans happy

| Gise explică:

Unele probleme care ma apasabig grin

| Gise explică:

Eu simt nevoia sa imi vars amaru Flav nu sa merg acasa la cinevahee hee

| Gise explică:

Pai cine vrea sa ma asculte, sa imi dea id...Persoane de incredere

| Gise explică:

Va multumesc tuturor :*

| cascadorys a răspuns:

Ce anume? m-ai facut curios...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te apasa ceva, poti sa ne spui, eventual apeleaza pe cineva in privat daca nu poti spune pe site. In general fetele sint mai bune ascultatoare, poti vorbi cu o fata.