| DjOK3R a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa agat o fata ca sa fac sex cu ea pentru ca simt nevoia ca vreau sa fac sex. Va rog frumos

Răspuns Câştigător
| Nutsu94 a răspuns:

O fata nu se agata pocnind din degete, bine doar panaramele.Si sa faci sex cu ea imediat trebuie sa ai o minte destul de ascutita. Incearca sa fii tu, combina o stare de amuzament si in acelasi timp da dovada ca esti matur si ca stii ce vrei de la o fata.Si fii ingrijit, chiar daca nu-ti dai seama o fata se uita si la felul cum esti imbracat, daca esti ingrijit.

8 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

Trebuie sa fie interesant sa fii tu. Chiar atatea calduri ai de nu te mai poti abtine? Stiu ca e treaba cu pubertatea si dorinta aia de nestapanit, dar cum au reusit altii sa se abtina poti si tu. Iti recomand sa cauti sa iti cunosti mai bine trupul si reactiile acestuia si sa inveti sa te autosatisfaci mai bine. Pe romaneste, sa dai la laba regulat, 2-3 ori pe saptamana (in weekend sa scapi de stres) dar sa o faci cu cap. Las-o putin sa se raceasca apoi porneste din nou si tot asa pana simti ca vrei cu adevarat sa-i dai drumul si asta a fost. n-ai nevoie de femei la varsta asta. Pana la urma tot frecare faci si cu o femeie doar ca tu stii mai bine ce si cum iti place. Si daca vrei sa simti contactul cu o fetiscana du-te si plateste pe una cu 20-30 lei sa ti-o ia in gura si ai rezolvat. nu trebuie sa ajungi in pantalonii ei. Nu a trebuit sa merg pana acolo asa ca iti recomand ca nici tu sa nu o faci, esti mai bun de atat probabil si nu ai de ce sa arunci cu banii ( chiar si la agatat, pana ajungi la treaba tot arunci cu bani asa ca crede-ma pe cuvant )
"O laba bine facuta e mai buna decat 10 femei la un loc" spunea odata cineva. Avem timp de fete pe la 18 ani de o sa ne vina rau. acum chiar n-ai de ce mai ales ca in perioada asta de pubertate si de dorinta incontrolabila probabil te vei scapa imediat ce vei intra in ea daca ma intelegi. deci las-o pe mai tarziu.
Deci sper ca te-am ajutat. scuze dar din intrebarea ta imi pare ca ne rogi cu asa voce. pierduta, disperata. De asta imi dau seama ca ai o mica problema si trebuie sa ai tarie de caracter si rabdare sa-ti treaca starea. sau cum ziceam, laba mai eficienta, rece-cald rece-cald rece-cald-fierbinte si asta a fost.
PS : Toti am trecut prin asta. schimbarile din corp si impresia cum ca avem nevoie sa ne "reproducem" si ca asta e singurul scop al vietii noastre. Mai asteapta un an de zile sa vezi ce frumos te schimbi si vei privi sexul tot ca ceva ce vrei sa faci dar vei avea mai multa rabdare si indiferenta suficienta cat sa nu te concentrezi doar asupra acestui scop. Daca de acum te lasi condus de acest instinct de a face sex, vei gasi vreo fata dar aceasta te va avea la degetul mic vazandu-ti nerabdarea si sincer iti spun, constient sau mai putin constient, oricum vei fi, cam va profita de tine si nu vei primi prea multe in schimb. Fii tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iesi din casa, si sa vezi cum e viata cu adevarat big grin altfel, sex ora la viteza cu stanga/dreapta smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cand aveam 12 ani, ca si tine, vroiam sa sexuiesc tot laughing iar cand mi-a explicat cineva ce inseamna scumpa si draga masturbare nu mai doream decat o singura dama, Manuelabatting eyelashes

| CristiB93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce inseamna scumpa si draga masturbare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiB93):

Ceva de nepretuit pentru acea varsta, acum sunt mareeee, si n-o mai iubesc asa tandru laughing

| Cosmin1I a răspuns:

Te duci dupa ora 20:00 undeva pe autostrada ...deschizi portofelul si apoi fata se agata singura.

| December a răspuns:

Dar de ce vrei sa o agati? Nu poti sa faci sex normal in pat?

| GainaRosie a răspuns:

Pentru ca simt nevoia ca vreau? Gramatica asta.