| anonim_4396 a întrebat:

Simtul umorului e o calitate deosebita si atractiva in acelasi timp.Insa,bineinteles glumele care nu depasesc limita bunului simt.Va place sa glumiti, sa faceti"atmosfera"? Care sunt cele mai amuzante emisiuni tv de divertisment in opinia voastra?

4 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Da, imi place, si mai ales sa stau in preajma acestor oameni care stiu sa glumeasca. Prietenul meu are un simt al umorului foarte dezvoltat, stie sa imi aduca zambetul pe buze in orice clipa.

La tv nu ma uit.

| Marii a răspuns:

Imi place sa fac glume, dar nu ma uit la emisiuni tv pentru ca nu-mi plac. happy

| Marica_2964 a răspuns:

Se spune ca atunci cand iti pierzi simtul umorului, incepi sa mori.Eu sunt de acord big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cind se ia cutrentul.Rid cu lacrimi.