| Klara a întrebat:

Socant! Nu va recomand celor slabi de inima sa vedeti acest filmulet:
http://www.youtube.com/watch?v=_zvhE_5IXYY
Este vorba de un copil cu malformatii grave, nascut in Nepal...
Dar faza care m-a socat este...in ce hal il chinuie nemernicii aia de doctori! Ce parere aveti?
Inca odata, va recomand celor slabi de inima sa nu va uitati...

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Doamne fereste!crying
Cand l-am vazut mi s-au imuiat picioarele.Saracul copil sadOare rezista macat 3-4 ani sau moare?crying

| gabitza05 a răspuns:

Doamne fereste! Cum e posibil asa ceva crying?

| albastrel a răspuns:

Doamne-Doamne sa ne fereasca de asa ceva...eu cred ca nu as mai putea trai daca as stii ca am dat viata unui astfel de sufletel... sad

| JustMeFlory a răspuns:

Nu'mi vine sa cred! Saracul sufletel... Unde este Dumnezeu in astfel de cazuri? Doamne Fereste de asa ceva!

| Elly4all a răspuns:

Groaznic chiar daca sunt slaba de inima si ma intristez imedia cand vad chestii din astea', am avut curajul sa ma uit! Doamne fereste de asemenea malfosrmatii! sanatate!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Doamne fereste

| daddy a răspuns:

Trist sad

| kayan a răspuns:

Ai explicatia aici:

http://en.wikipedia.org/wiki/Anencephaly

nu stiu cat il chinuie... clar e ca el nu simte si nici nu au ce sa-i faca...

trist.

| kayan a răspuns:

Rezista cateva zile maxim... n-are o mare bucata de creier, deci nu prea poate sa traiasca... toata miscarile lui sunt reflexe... nu vede, nu aude, nu simte...

| spiritul a răspuns:

Daca tu zici ca e socant, atunci nici nu ma uit