| BUBULINA a întrebat:

Socant pentru cei mai slabi de inima nu va uitati
http://www.gardianul.ro/....../index.php

Răspuns Câştigător
| CrucifiedCountess a răspuns:

Foarte trist. aproape ca mi-a venit sa plang cand am citit. straight face saraca mama... iti dai seama ca femeia aia acum nu mai e om.mai ales daca a vazut si copilul straight face

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Doamne fereste!sadE groaznic.Saracii copii si saraca mama. A stat cu acel copil 9 luni si acum este dezamagita rau de tot.sadFereasca Dumnezeu de asa ceva!

cami
| cami a răspuns:

Ma faci curioasa. Sa ma uit, sa nu ma uit..Mai bine nu straight face M-a ingrijorat Flory.

leonardk
| leonardk a răspuns:

De unde gemeni? Este un copil cu 2 capete. Groaznic! Atata asteptare pentru a naste...si cata dezamagire si teama. Saraca mama!

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Socant!
Totusi, medicul trebuia sa vada (la ecograf) daca sunt doua inimi, atata vreme cat i-a spus bietei femei ca va avea gemeni.

| albastrel a răspuns:

Nu mai sunt cuvinte... decat... cryingcryingcrying

| JustMeFlory a răspuns:

Doamne Fereste de asemenea malformatiI! Imi pare foarte rau pentru bietul suflet! Si pentru mama...imi imaginez prin ce a trecut, mai ales dupa cele 9 luni in care vorbea cu el, ii simtea bataile! chiar m-am intristat!sad

| Elly4all a răspuns:

Biata mama mai ales ca a asteptat atata timp sa aiba un copil pe care sa-l iubeasca si sa-i dea jumatate din inima ei...in locul unui miracol si a unei bucurii de la Dumnezeu, s-a nascut un mutant.imi pare singer rau pentru ea .condoleante si sa aiba puterea sa treaca peste acest incident si sa poata sa faca un al doile copil. dar sa fie sanatos si plin de noroc.

| Klara a răspuns:

Se intampla... daca sunt 2 gemeni, unul se poate lipi de celalalt si sa nu se dezvolte complet...asa ca de acolo vin malformatile astea oribile (2 capete, 4 picioare, etc)
Vai cum arata copilul.
Eu am vizitat un muzeu din Amsterdam, Vrolik se numeste, plin cu fetusi deformati. Am avut nervi sa vad... o gramada de cazuri: 2 capete, un fetus cu un cap normal peste care era alt cap, un fetus care avea toate organele ca inima, matele, stomacul...intr-o cavitate lipita de cap, etc...brrrr...oribil).
Fereasca... fereasca domnu sa aveti asa medici...mai rau ca Menghele si Ciomu' straight face...

| buburuzAndreea a răspuns:

Doamne! Ingrozitor! Dupa aceea ii arunca intr-o cutie? Uuuh, mai bine nu ma uitam.

| ICanLoveYou a răspuns:

Doamne fereste am vazut s eu asta acu cateva zile dar nu am mai avut timp sa comentez.Saraca mama crying.

| raluca_2686 a răspuns:

Urat moment... dar la ecografie trebuia sa se vada asta.