| BlackBVB a întrebat:

Uitati-va la filmulet. http://www.youtube.com/watch?v=tYiiybZTc9k
Voi aveti asa colegi?

10 răspunsuri:
| Sofia08 a răspuns:

Nooo

| ElleElly a răspuns:

In nici un caz.tu?

| BlackBVB explică (pentru ElleElly):

Pei e un fost coleg

| ElleElly a răspuns (pentru BlackBVB):

Saracul...ori avea probleme cu capul, ori ii era dor de mami.happy

| BlackBVB explică (pentru ElleElly):

Nu e doar un coleg tampit daca vrei da si u share pe facebook sau unde vrei sa vada toata lumea! culmea el m-a pus sa pun clip-ul pe youtube*lool*

| ElleElly a răspuns (pentru BlackBVB):

Interesant...pai am mai intalnit cazuri in care copiii vor sa se faca de rashappy

| BlackBVB explică (pentru ElleElly):

Eu nulaughing

| ShunSu a răspuns:

Inca nu am avut aceasta ocazie si nici nu cred ca mi-as dori. Oricum faza e cat de cat amuzanta :p.

| catalin170102 a răspuns:

Amuzant...
Nu am colegi chiar asa dar in clasa a II-a era unu care plangea dupa MAMI...

| FenOoOM3N a răspuns:

Nu Tu?