| Necunoscutu92 a întrebat:

Salut am copiat ieri de la o colega ma poate prinde la corectare am facut am facut asa am pus teza printre ultimi si ea printre primi plus ca la unele probleme nu am pus una subt alta cum a facut ea si am facut cam toata teza ea a facut mult mai putin sper sa nu se prinda de data asta voi credet ca ma poate prinde scuzati greselile de scriere

4 răspunsuri:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Daca ai copiat exact la fel ca ea, fii sigur ca te prinde, profesorii au ochiul bine format. Macar daca ai copiat mult, trebuia sa bagi si de la tine, nu totul de la ea. Nu te ajuta cu nimic ca ai unul a dat teza printre primii si altul printre ultimii. Succes!

| francut a răspuns:

Nu conteaza aranjamentul in pagina, ci rezolvarea. Profesorul va vedea ca sunt identice.
Un lucru nu inteleg: daca tu ai copiat de la ea, cum ai rezolvat tu mai mult si ea mai putin?

| Davai a răspuns (pentru francut):

A mai bagat de la el, acum nu conta sa fie si bine ce a scris(EL).

| Davai a răspuns:

Salut! Cred ca asta depinde acum de profesorul cu care ai dat teza! Daca nu ti-a zis nimic, ori iti da o nota in functie de ceea ce ai scris ori daca nu iti da o nota mai din -burta- sa spn asa! De ce -pentru ca stie cine a scris lucrarea! (Sper sa intelegi ce am vrut sa spun)