| Clarissaaz a întrebat:

Sper sa aveti timp sa cititi :*
-Deci vreau sa ma ajutati la ceva happy In momentul asta sunt foarte multe lucruri rele in viata mea sad am nevoie de un lucru sau mai multe de unde "sa imi iau fericirea". De exemplu anul trecut ..la scoala imi placea enorm biologia atat timp cat luam o nota buna nu mai imi pasa de nimic eram un zambet toata ziua big grin Vreau sa-mi dati voi niste idei happy Pe voi ce lucruri va fac fericitii:*?

P.S. Fara raspunsuri rautacioase :*

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Fiecare dintre noi avem parte in viata si de zile mai putin neplacute, zile in care nu avem nici un chef de nimic, zile in care nimic nu merge asa cum ne-am dori noi.Tot ce trebuie sa facem este sa fim tari, sa fim optimisti, si sa ne gandim ca este doar o simpla pasa mai putin placuta din viata noastra, ca va trece.Incearca sa gandesti optimist si vei reusi.Gandeste-te sa faci lucruri care te pot face fericita si care sa te binedispuna.Stii cum e vorba aia"doare azi,maine va fi mai bine".
Pe mine lucrurile care ma fac fericita sunt:sa fiu sanatoasa,sa fiu tot timpul langa persoanele dragi si importante pentru mine,sa imi indeplinesc anumite visuri, si mai ales prezenta unei persoane speciale pentru mine care din pacate stiu ca nu va mai fi posibila, si multe altele, insa ma rezum la acestea, pentru ca sunt mai importante.
Bafta si ai grija de tinehappy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SlymOvy a răspuns:

Sa vorbesc cu un prieten bun, sa ajut lumea si sa ascult muzica, daca vrei sa vorbesti cu cineva iti stau la dispozitie :* putem sa dicutam despre lucrurile rele si bune din viata ta >big grin