| alexandru999 a întrebat:

Sportul preferat? de ce?

Răspuns Câştigător
| ZippyCata a răspuns:

Parkour deoarece este un sport in care eu imi gasesc echilibrul, este foarte folositor, ma mentine mereu in forma. Si cu ajutorul lui am ajuns sa ma maturizez mental, si am invatat nu doar sa parcurg obstacolele de pe strada ci si pe cele din viata personala.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Formula 1, sport automovilistic e frumos.

| MissAvocado a răspuns:

Inotul : e santos, e un sport relaxant, sport pentru trup si suflet si cui nu-i place cel mai mult intr-o zi de vara sa stea in apa racoroasa?

| mihaielo a răspuns:

Sahul.deoarece ma ajuta sa imi dezvolt memoria