| Criiss16 a întrebat:

Spune ca ma iubeste.Toti prietenii lui stiu despre mine ca ¨prietena lui ****¨.
Este un baiat foarte timid, foarte de treaba, sufletist si foarte romantic. Ce credeti.este adevarat atunci cand spune ca ma iubeste? Eu am foarte multa incredere in el dar totusi. ceea ce se intampla este *virtual*. Ne vom cunoaste doar anul viitor in realitate desi avem prieteni in comun...

9 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Nu pune raul inainte!
poate este sincer baiatul, si intr-adevar te iubeste!
mai exista si baieti buni si seriosi in lumea asta!
eu nu pot sa-ti spun te iubeste sau nu te iubeste, TU trebuie sa simti asta!
dar asa ca o incurajare, eu cred ca este sincer!
ce motiv sau mai bine zis ce ar avea de castigat de pe urma ta daca te-ar vrajii! oricum mai este un an pana la intalnirea voastra...si crezi ca ar avea atata rabdare... daca nu ar fi sincer!?
eu zic sa-ti asculti inima!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca nu va cunoasteti in realitate...va cam grabiti in declaratii de dragoste, nu poti iubi pe cineva pe care nu cunosti decat din poze

| sorin a răspuns:

Eu nu am incredere in "iubire virtuala"as ca din partea mea poti lasa totul baltahappy

| LuS[z] a răspuns:

Probabil ca s-a atasat intr-un fel de tine, dar n-ai de unde sa stii sigur pana nu il vei vedea sau, atunci cand iti va demonstra iubirea lui intru-n fel.

| Shery a răspuns:

Sora mea a trecut prina sa ceva... diferenta este ca ei s-au cunoscut live, dar el sta in spania, asa ca s-au pus pe bune virtual...si ce se mai iubeau... doar ca la un moment dat el o tot vrajea ca sa se departa pana se vad face 2 face, bla bla... eu i-am zis sa o rupa de atunci cu el... dar nu m-a ascultat... pana la urma s-au depsartit, ca el nu o mai iubea...

| DeeVee a răspuns:

Eu cred ca este sincer atunci cand iti spune lucrul asta...incearca sa fi cu el...sigur nu ai nimic de pierdut...winkinghappy

Baby.ShiNe

| biancabellaa a răspuns:

Nu stiu mereu intalnesty pe cineva pe virtual care te place...

dar pana nu va intalniti fata in fata si iti dovedeste ca te place mai bine nu ar trebui sa aichiar asa de multa incredere in el.:*

Sper ca te.am ajutat...

:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criss. te iubesc.ai prieten bine, cu mine vei avea doi.eu te iubesc mai mult ca el.as vrea sa fii doamna inimii mele, ratiunea mea de a trai. sa te duc pe culmile fericirii, acolo unde nu e nici intristare nici suspin.sati etalez romantismul intr-o forma practica si incuonfundabila in realitate nu virtual, si impreuna sa transcendem spatiul si timpul pana la identificarea cu ele. vreau sa te invat si sa ma inveti adevarata dragoste si adevarata prietenie si sa te sadesc in gradina inimii mele ca fiind cea mai frumoasa dintre ele. sa fii steaua ce -mi calauzeste gandul simi lumineaza mintea, tu sa fii centrul universului meu. te rooog.

| biff a răspuns:

Sunt doar fantezii ..copilarii daca le poti spune asa! Nu poti spune cuiva te iubesc fara a intalni persoana respectiva in carne si oase!